Základní rozsah dodávek počítačových komponentů, monitorů, tiskáren, příslušenství a ostatních komodit je přístupný v katalogu distributora v části Katalog.
Hotové počítače doporučujeme objednávat na samostatném konfigurátoru na stránkách www.lynx.cz nebo v katalogu světových výrobců (HP, Lenovo, Acer, Fujitsu apod.). Firma ELECT s.r.o. může na některé tyto počítače zajišťovat záruční i pozáruční servis a také instalace.

Firma ELECT s.r.o. je výhradním distributorem výrobku Nožní ovladač "Foot switch", který slouží pro přehrávání záznamů mp3 na počítači a používá se především pro přepis zvukového záznamu do textového editoru. Informace o výrobku jsou na samostatném webu, který je však nyní nepřístupný. Vzhledem k problémům s výrobou si informace vyžádejte mailem.

Ve spolupráci s firmou Grenkeleasing s.r.o. nabízíme výhodný leasing již od 20 tisíc Kč bez DPH. Výhodou je velmi zjednodušený způsob sjednání leasingu s komunikací převážně po internetu. Finanční podmínky leasingu si můžete sami vyzkoušet v leasingovém kalkulátoru.