Firma ELECT s.r.o. působí na českém trhu informačních technologií od roku 1993. Nyní se zaměřuje na komplexní podporu malých a středních firem v oblasti zabezpečení výpočetní techniky a souvisejícího servisu. Hlavní náplní je technická a servisní činnost navazující na dodávky sítí, hardware počítačů, komponentů a softwarového řešení. Firma sídlí v Praze 2 - Nuslích a působí na celém území Prahy a středočeského kraje.

Firma ELECT s.r.o. se především zabývá plnou podporou výpočetní techniky ve firmách včetně úplného a komplexního servisu a zabezpečení provozu sítí, počítačů, souvisejících periferií a veškerého software.

Obchodní činnost firmy Elect s.r.o. svým rozsahem zahrnuje téměř úplnou potřebu firemního vybavení výpočetní technikou a dalšími technologiemi. Dodávky počítačových komponentů jsme schopni dodávat na celé území republiky do 24 hodin. Rozsah možných dodávek je patrný z katalogu zboží přístupných v části "Katalog". Ceny tam uvedené jsou pouze informativní a po projednání s distributorem jsou upřesňovány. Stálí a registrovaní zákazníci, kterým firma Elect poskytuje servisní činnost, jsou zvýhodněni nákupem za velkoobchodní ceny.