Vesnice Kustići

Kustići leží na ostrově Pag uprostřed téměř uzavřeného Pažského zálivu mezi vesnicemi Vidalići a Zubovići na cestě z Novalje do Metajny. Malá hloubka vody a bezpečné písečné pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Krásné zátoky se skalnatými útesy a hlavně možnost bezpečného kotvení přímo u domu přímo vyzývají k pobytu majitele člunů a lodí.

Ubytování v Penzionu "Vivien"

Dva apartmánové domy leží přímo u moře asi 200m od centra Kustići. Mezi domy a mořem je asfaltová cesta, která se používá jen pro příjezd k několika posledním domům. Silniční provoz je minimální. Parkování je možné hned u domu nebo pod stromy mezi cestou a břehem moře. Zde je fotogalerie penzionu.

Ve dvou domech je celkem 8 apartmánů. Všechny mají terasy s výhledem na moře, přízemní mají od moře vstup přes terasu, patrové mají samostatné vstupy zadním schodištěm a samozřejmě lepší výhled. Vše je patrné z doložených fotografií. Prohlédněte si jednotlivé apartmány - levý dům od moře je označen A, pravý dům je označen B.


Při náhodné návštěvě penzionu Slavky Kustić jsme zjistili, že apartmány jsou velmi příjemné, je přímý přístup na nádvoří a k moři, nic se tu nezamyká, děti mohou rovnou k moři  kde je písek, u mola jsem si mohl uvázat motorový člun a viděl jsem na něj z terasy, u domu je k dispozici velký gril, ve vesnici není diskotéka ani hlučná hospoda atd. atd.

Majitelé objektu bydlí v malém domku hned vedle penzionu, starají se o chod penzionu a o své ovce. Jenže ve svém věku se již nenaučí žádný cizí jazyk a už vůbec ne pracovat s počítačem. Takže většinou volná místa v apartmánech jsou, ale nikdo o nich neví. Domluva je možná pouze po telefonu a v chorvatštině, nemailuje se a fax je pouze na poště ve vedlejší vesnici... Navíc neumějí přijímat platby kreditními kartami, možná nemají ani účet v bance a zálohu na pobyt jim lidé posílají doporučeným dopisem...

V případě, že máte zájem o objednání pobytu, je možné se domluvit přímo na chorvatském telefonním čísle, které je uvedeno v oddílu "Kontakty" a vše dohodnout s paní Slavkou Kustić. Pokud si nejste jisti svou chorvatštinou, máte možnost napsat na uvedenou mailovou adresu potřebné údaje a my přepošleme mail její dceři do Německa, která pak pošle aktuální volné termíny potvrzené paní Kustić a následně se pokusí ubytování dojednat. No a proto jsou zde k dispozici pouze tyto základní informační stránky.